The best forum for all stars

My crazy diary

Share
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Брой мнения : 626
    Местожителство : ~Wilmigton
    Име : Сарко
    Registration date : 05.01.2009

Re: My crazy diary

Писане by CrazyFan^^ on Сря Фев 25, 2009 10:32 pm

25.02.2009

Днес беше много готин ден....По Биология господина накара един съученик да преподава урока и беше много забавно.. lol! След това пък оная студентката по БЕЛ на класната,която е болна.. я подлудихме и тя вика,че утре ще правим контролно.. Ама класа си казахме да не влизаме..
    След това се трепахме с Тутето в снега... Е то всъщност тя ме трепеше доста и аз най накрая веднъж...ама обилно...
    Иначе цял ден съм се смял...беше много готино...
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Чет Фев 26, 2009 7:24 pm

Дата: 26.02.2009
    Днес беше забавен ден....
    Имахме Музика в която киснахме,Математика в която се смяхме с господина и Физика при която...УМРЯХМЕ ОТ СКУКА....но след това имахме БЕЛ - не избягахме....щото нямаше да правим контролно По БГ беше много много много скучно,ама по литература беше малко по нормално....За утре имаме контролно по ЛИТЕРАТУРА,но ни казаха на кой тест ще бъде.... *рофлячка* И След това имахме Физическо на което скачахме на въже и ринахме снега.... И след това карахме Час на Класа при една заместник класна...абе сложно е...няя ко да са обясняя и само и са смеем щото няква говори и кхъм кхъм кхъм...ъ ъ ъ... И ни говори кво да правим ако си счупим крака....И аз викам на Траяна:
    -Ами ако не можеш да станеш, лазиш до спирката и като махаш на рейса да спре,той минава върху теб..
    И се прибрах преди 30 - 45 минути и ся пиша някъв доклад за Рафаело Санти по Изобразително Изкуство и ще уча по Химия и ще видя отговорите на теста...
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Съб Фев 28, 2009 12:50 am

27.02.2009
    Днес беше много тъп ден..В даскало беше "УНИКАЛНО"...поне като се прибрах у нас ми беше по-забавно.. ама пак ми е много тъп деня.. До преди малко гледах епизоди на Отчаяни Съпруги от Замундата..и по-късно ще лягам...
    Ама иначе деня пак си остава тъпичък..
    Поне успокоението ми е ,че в понеделник ще ходя на кино на филма Розовата пантера,а не анимацията..
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Пон Мар 02, 2009 12:41 am

02.03.2009
    Настроение: Парти!!!

Първо малко за вчера.Вчера беше много хубаво,топличко и деня ми мина добре. За днес:
    Ами днес беше УНИКАЛЕН ден ...Сутринта станах на обяд.. Закусих обяд и обядвах вечеря.. ..Партито беше разкошно..Много ви обичам хора!!
    Вие сте уникални,няма никой като вас... Изкарахме си една уникална нощ пълна с луди приказки и щур купон ...Чакам другото партиииииииииии Тогава ще се разкършим не дансинга..
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Сря Мар 04, 2009 10:28 pm

4.03.2009
    Настроение: Ами много хубаво..
    По Арменски имам 6.По Математика правихме някви окръжности.По Биология господина даде думата на другия "господин"... Той си избра един човек да научи новия урок и да ни го предаде и когато господина каза,но нека първо един човек изгори и изброи няколко номера...Аз съм 20 номер..И момчето как точно ме уцели....Ееее браво на него... Но пък си казах квото знаех и ми писа 5,а на "господина" му писа 6 затова,че си е предал урока,но както аз виждах той си гледаше в учебника и четеше от там...По Физическо първо правихме една предбрицана щафета и псувахме госпожата зад гърба 'и lol! След това по География ми върнаха контролното на което имам 5+ и след това карахме свободен Информатика,чакайки да имаме Час на Класа при онея студенти и заместничката,но пък тя ни каза да се прибираме..Само дето чакахме ама карай...Прибрах се и след дъъълго дъъъъъъъълго чакане най - накрая ми качиха епизода на Разследване на самолетни катастрофи и много се радвам.. Сега мама ми плямпа,че трябва да лягам,но пък и на мен така или иначе ми се спи... Това ми беше днешния ден..
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Чет Мар 05, 2009 9:29 pm

5.03.2009
    Само да кажа нещо за вчера преди да съм забравил.Значи вчера няква заместничката вика: - Госпожа Хънгикян ще се върне в понеделник-И аз някъв..Оле коя беше тая?? И всички: ОМГ Тва е директорката!!
    Та за днес....
    За малко да закъснея сутринта ама отидох навреме.Пък и да бях закъснял тя Тутето дето се чакаме си е ангелче и нямаше да ми се скара..най малко да ме убие
    Иначе днес беше много готин ден щото първо по музика като ни пуснаха малко радио да слушаме (то ние в часа нищо не правим.. lol! ) и първата песен беше Taking Back My Love... След това пък подлудихме оная заместничката по Български и чак господина по Химия и Биология дойде да ни прави забележка за това,че сме викали.. След това забравих кво имахме ама пак беше яко.. И в час на класа,който трябваше да караме вчера се правихме на луди щото само 4 човека останахме и само и са смеем на заместничката ама тя не се усети и пак си ни мисли за най - прилежните.. Прибрах се и тъй като нямах за малко нет си научих...И като ми дойде нета бях свободен и цял ден стоях на компа и ся съм супер Много хубав ден беше...Дано да е такъв и утре,ама да не казвам голяма дума..
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Съб Мар 07, 2009 12:59 am

Дата: 6.03.2009 - Петък...
    Настроение: Еми може да се каже добре...

Първо в училише имахме Изобразително по което правихме Шаржове на учителите (т.е. деформиране на лицето по смешен начин или нещо такова) и аз направих на госпожата по рисуване,а тя за да се пошегува направи на господина по Химия и Биология,ама така го нарисува,че направо малко на гейче...
    След това минаха часовете и дойде химията където един Хари от нашия клас почна да ми говори някви простотии когато господина излезе за малко от стаята и пък след тва една проклета разглезена егоистична проста насрана патка ни обвини,че ние сме го правили и като сме я показали картината заради нас целия клас щял да има 2,а той господина се пошегува и ние му казахме кво е де...Абе тая патка е много зле...трябва някой да я убие ама се чудя кой ли да е...
    Та мина са де..Прибрах се...Цял ден на компа и ся вечерта мама ми говори нещо за котката,че не съм 'и сменил пясъка и аз и викам: - Офф добре де СПОКОЙНО... И тя полудя де... lol! Та иначе....нищо друго....
    И Сегааааа......
    Крисито от Стара Загора може да идва в Пловдив да търси рокля за бала и може да се видим... Ама не е сигурно..
    Но все пак...
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Пон Мар 09, 2009 10:04 pm

09.03.2009
    Малко за Неделя: Беше много хубав ден,навън времето беше топличко,но аз пък бях на компа и играх цял ден,изморих се и реших да лягам.Все пак цял ден на компа.. lol!
    За днес: Ами днес беше много забавно...имам 6 по БГ и 6 по Арменски...като свършихме даскало с Тутето си купихме сандвичи и ядохме пред тях на двора пред блока и след това тръгнахме да търсим Новолуние..обиколихме 7 книжарници - или няма или са ги изкупили или още не са заредили...Та по пътя падна голям смях...Върва,хила се,хората ни гледат ама на мен хич не ми пука.. Утре пак ще ходим.. Прибрах се,научих си,изтеглих си Sims 2 Free Time - много готина добавка и до преди малко играх Сега ще лягам,че съм уморен...
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Пет Мар 13, 2009 11:30 pm

Дата:13.03.2009
    Настроение: Сънливо..

Охх от колко дни не съм писал...Изцяло изминалите дни бяха добре както днес.Днес се почна с изобразително,БГ,математика и там тем подобни и Химия и там господина ни показа за Йода и той нали го пипна и го разтърка да покаже къв му цвета и и аз нали и аз така и той вика Силно е отровен ама щом и той го пипна значи... (мм) та така де...прибрах се хипер изморен с мисълта,че трябва да уча...В ПЕТЪК!!!! Цитат от Мами: Равносилно на самоубийство!! Та сега съм тук и си пиша дневника хипер уморен и смятам да лягам...
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Нед Мар 15, 2009 12:58 am

Дата: 14.03.2009
    Настроение: Готинко..

Днес нормално бих се събудил в 12:00,но станах в 6:00 щото нали даскало.. Ама пък на даскалото беше много готино.По физическото разсъбудихме един човек.. lol! Та след това като мина училището се прибрах и се направих,че нали легнах и се направих,че се събуждам и ми почва деня и нали викам на мама Доброутро и тя: Ооо Доброутро как спа?? и някви се спукахме да се смеем.. Та изтеглих си Симс 2 Апартмент Лайф и играх цял ден и си стоях на компа и вечерта гледах онова за самолетите - диспечерите и пилотите и т.н. по БТВ дето беше и пак играх на Симс и сега си стоя,нищо не права освен,че си пиша романа тук lol! и още не ми се спи много много...Ще лягам след малко може би.. Моят полет към завивките е със закъснение.. Омг.. Ся в главата ми е - Самолета* е в неизправно състояние ОМГ!!!
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Сря Мар 18, 2009 9:15 pm

Дата: 18.03.2009
    Настроение: О боже!!! плийс хелп ми!!!

Днес беше супер прецакан ден.Първи час ЗИП...вместо да пиша,аз четох за контролното по Биология.Математика - супер прецакани някви задачи и пак в последните минути преговарям.Та дойде и Биологията... Супер гадни неща...Имаше 4 задачи..От всяка написах по малко...Ама може би е грешно...Дано поне да хвана 3 По Физическо играхме в стаята на градове и държави,а по География имахме урок за населението на Австралия и след това имахме свободен и слизам с Тутето до стола на даскалото да си вземе горещ шоколад и то там малките и едно някво му викаме ари дръпни са де и то някво се обръща и някво една усмивка с един зъб като изръси.. Дойде и Час на класа на който правихме нещо като тест..задават ни въпроси и ние отг. с ДА или НЕ...прибрах се....За утре имам да мисля ква оценка ще имам на контролното по Физика (максимум 4 ) и ще имаме Трансформиращ преразказ по Литература...Оххх ужас ми е деня [[ както подобава...по точно.... ]]
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Сря Мар 25, 2009 11:00 pm

Дата: 25.03.2009
    Настроение: Crazy son of a bitch..

Оле днес беше хипер готин ден.Имам две шестици...Едната по География,а другата по Информатика...Освен това мисля,че се уредихме с класа,класната и г-жицата по Английски да ходим на мола и да гледаме филм...И като бяхме из коридорите видяхме една луда майка *дето често идва в даскалото* да се разправя и да вика и да заплашва чистачката... И пък преди Часа на класа някви половината клас се хванахме на някво хоро и из стаята... И аз и Тутето някви са хилим кат луди....Оххх....супер ден... И за утре имам някав урок по физика да разказвам... ама аз го научих де..то е лесно Оле супер....за всичко се смея...
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Пет Апр 03, 2009 11:36 pm

На другия ден пък имах 3 по физика,ама предадох урока и оная госпожа -лудата ми писа някав + ,ама каза,че с него можела да ми повиши успех,щяла да го има напредвид...абе все тая..
    Та вече излязохме във ваканция и аз най - накрая почнах да гледа Трий Хил от първи сезон - от нета ест.. и е мн интересно...но освен това и пиша някви тестове и задачи по математика и нищо не схващам и много се дразня,но поне ОТХ и СИМС 2 ми помагат да преживея това.. Днес пък мама нещо ме издразни и аз и казах,че е хахо ама на шега де,и тя разбра,че се шегувам де,квото и да е.. И затова продължих да се базикам щото и тя ми говор'и някви простотии и аз не я слушам.. Ооо да..и се побърках да търся една линия.. ама не я намерих ИЕАХ!!!! .....Но пък деня ми беше хубав,както и останалите.. и всичко е хубаво и утре съм на урок *умира,самоубива се,разлага се в почвата* и много се кефа на брат ми - ужасен е и урока и тъпия АВАСТ който ми праща някво зелено прозорче в момента.И емотиконката --> ...
    Много съжалявам,че трябва да стоите и да ми четете дневника..

Последната промяна е направена от CrazyFan^^ на Пет Апр 24, 2009 11:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Нед Апр 12, 2009 12:37 am

*Искрено съжалявам за предишния ми пост,дано има оцелели*

Дата: 11 април 2009

Амиии...Днес бях на урок по математика,беше добре...г/д разбрах нещата и тъй като съм в група и там има един дето мн говори и днес вс го затапихме.. Та прибрах се и си реших домашната от текста и тъй като имаме да пишем есе по Литература аз си помагам и с нета засега и г/д почнах да пиша и малко почивка и сега си стоя тука и смятам да стоя до късничко,че утре ме чака страшна работа.. само учене и учене...е...първо за полочин час на компа,колкото да се разсъня
    Засега това...По късно може и да пиша//
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Чет Апр 16, 2009 11:37 pm

Хелйоъ пийпълс..
    17.04.2009
    Честита баба Марта!!!
    Днес ми беше луд ден...
    Имахме контролно по БГ ама беше лесно
    Имахме свободен по физика - дано оная са е претрепала.. lol!
    И един * се правеше на интересен.Идиот..пфуу..
    Та така де..прибрах се у нас,учих по литература за контролно утре,и утре като стана към 8:00 ще уча по химия,че дядо Кабамитов [учителя] ще ни стъжни живота...
    Та така де... Сега ще хъркам...аре ЧЧ ;]

Последната промяна е направена от CrazyFan^^ на Пет Апр 24, 2009 11:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Нед Апр 19, 2009 12:39 am

Датльоца: 18.04.2009
    Настроеньоца:

Днес беше готино ^^
    Събудих се към 8:00 и щото ме мързеше,звъннах на мама по телефона,която беше в кухнята,да дойде и да ме вдигне от леглото След това баща ми дойде и донесе агнешко..ммм..Йъмии.. Та постоя малко и си тръгна.След това играх на една игра и като почна партито мама ме извика да направя нещо,след това заспах и пропуснах почти цялото парти.
    Та сега си стоя тук и си чета от миналите постове в дневника и си се смея на простотията..

Иначе най-важното,тъй като вече е 19.04.2009 - [Христос Воскресе]
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Вто Апр 21, 2009 9:31 pm

Мразя родителите си!

Настроение: *******
    Тълкувайте си както искате...

Също да кажа,Великден ми мина много гадно!!!

Това е!!

Последната промяна е направена от CrazyFan^^ на Пет Апр 24, 2009 11:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Сря Апр 22, 2009 9:09 pm

Дата: 22.04.2009
    Настроение: Много по-добро от вчера..

Днес в училище беше добре,имам 6 по математика Минаха часове и дойде Информатика.Там с тутето базикахме едни отпред и само им спирахме компа и те се нервиха,и ние бяхме изключили мишката и компа и нали взимат кабела на мишката и викат,ама господинее,компа е изключен
    Та прибрах се,ядох,не съм писал ама ся смятам да вида по математика как стоят нещата и така де.. Айде бб от мен!!
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Чет Апр 23, 2009 9:53 pm

ОМГ,дневника ми е ужасен,аз имам повече забележки отколкото всички общо. Туте,моля те махни ги нещата

Та за днес:
    Дата:23.04.2009
    Настроение:Добре :Д

Днес беше хубав ден,имам 6 по музика и 6 по български език.Физиката също ми мина.. пфууу че госпожа.. поне за пръв път се засмя истински Та у нас си се прибрах,бях на компа,ядох,на компа и така де.За утре имам да уча към 30 думи по английски + урок по Химия - карайте де... ще мине и това,ама пък в събота на урок.. еее де!
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Пет Апр 24, 2009 11:03 pm

Хелю пюпълс <-- Тва много ме кефи..

Дата: 24.04.2009
    Настроение: Много хубаво

Днес беше мн хубав ден.По Изобразително правихме постери или там кво беше,по бг имам 6,по английски направихме теста - 6,по математика часа мина във викане [те бяха намалени часовете,заради отпразнуването на Геноцида на Арменците]
    И по химия му казахме закона на периодичната таблица на господина и се мина...Влязохме в църквата,изслушахме попа,който говореше на арменски и нищо не схванахме,след това излязохме навън,поднесоха цветята хората и си тръгнахме..по пътя с Тутето много се хилихме Момкооо*
    Сега ще лягам,че утре имам урок,пък и до преди 1 час писах и тестове и играх...пфууу
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Съб Апр 25, 2009 11:13 pm

Амии...
    Дата:25.04.2009
    Настроение: Добро настроение

Днес бях на урок,и след това за да изпратя един приятел от урока пеша и тръгнахме през градската градина през едни улички и след това ми беше оплетено и докато се върна... у нас пък беше баща ми,и нещо се беше ядосал,та част от това си го изкара на мен [да си гледа работата] Та гледах преди малко Шепот от отвъдното от Замундата и сега си тегля за да гледам Хари Потър още от първия филм,за да видя кво толкова му харесват на тва нещо
    Ааа,да не забравя - и си пиша дневника. Опа забравих..
    Та така..
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Пон Апр 27, 2009 10:21 pm

Дата: 27.04.2009
    Настроение: Емии....смесено...към тъпо ми бяга..

Еми,първо..
    Днес имахме някъв нов в класа и той бил изгонен заради отсъствията си в друго даскало и идва тука и някъв стоя само в часа при класната - т.е. първия час и след това отиде да пуши - СРАМ И ПОЗОР..
    По Литература имам 6,По Арменски също 6,Английски беше свободен и слизаме до долу и виждаме другите и ни викат - взехме часа по физическо и ся правим нормативи *бягане,скок и т.н.* и ние някви: Ок де,направихме ги - мина се и дойде Биологията преди която много се притеснявахме ама господина беше в много добро настроение и си говорихме как е бил той когато е бил ученик - беше много забавно. След това по математика на няква задача се запънахме и господина по - късно ми я обясни.. И след това с тутето и едно друго дете отидохме на едни камъни до балабановата къща *тези,които са от пловдив знаят за къде говоря* и там срещнахме господина и той дойде да си говорим и беше много яко с него,та по късно се прибрах и писах 1 тест И ся тука пиша някъв роман.. Айде Аревидерчи,Оревоар,Ау видер зейн
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Вто Апр 28, 2009 9:40 pm

Дата: 28.04.2009
    Настроение: Мии,бива

Днес в даскало беше...добре... нямах никви оценки,но пък мина забавно до момента до който имаше една бъркотийка и малко разправий,но и това мина.Прибрах се у нас,бях на компа,писах тестове,вечерях и сега съм пак на компа,но мисля да допиша един тест..иначе горе долу деня ми мина добре
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Чет Апр 30, 2009 9:42 pm

хм...
    Дата:30.04.2009
    Настроение: Емии...незнам точно

Днес деня ми мина..нормално..нищо особенно нямаше,освен че Тутето се дразнеше като ме питаше въпроси мен и едно др.момче за ХП и ние не успявахме да отговорим,та наставаше гонитба из стаята ама...мина се даскалото,прибрах се,стоях на компа,не съм писал тестове,но не ми се и пише.Утре съм на извънреден урок,както и другиден - обикновено...та поне се радвам,че след това има ваканцийка.. Емиии...друго няма кво да кажа за днес..
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче

Писане by CrazyFan^^ on Пон Май 04, 2009 1:47 am

Хелю Аген

Дата: 04.05.2009
    Настроение: Добро настроение

Днес станах в 7:30 и отидох на пробен изпит по математика там където ходя на урок - то този изпит е само за тези,които ходят там.Та написах си нещата,имаше и пропуски и нерешени неща,но дано съм се справил.След това се прибрах и играх на компа,след това четох ХП и пак играх,вечерях и играх след това и сега съм тук и разправям романа си за днес

Sponsored content

Писане by Sponsored content

В момента е: Сря Ное 22, 2017 4:53 pm